řada - CKP

Produktová řada CKP splňuje požadavky standardu SAE J1939 CAN. Jedná se o zákaznicky přizpůsobitelné klávesnice s laserem gravírovanými symboly a až třemi LED indikátory nastavitelného jasu na každé tlačítko.

produktová řada
CKP
  • Dopravní vozidla a technika
  • Stavební vozila a technika
  • Zemědělská vozidla a technika
  • Užitková vozidla a technika

Produktová řada CKP splňuje požadavky standardu SAE J1939 CAN; jedná se o zákaznicky přizpůsobitelné klávesnice (tlačítkové sestavy) s laserem gravírovanými symboly a až třemi LED indikátory nastavitelného jasu na každé tlačítko. Výrobky umožňují funkci diagnostické zpětné vazby (blikající světlo v případě poruchy).

Produkty řady CKP splňují vysokou ochranu krytí třídy IP69. Mohou být instalovány v kabině řidiče i mimo ni (vnitřní i venkovní použití), což je ideální řešení pro silniční i terénní aplikace. Jejich malá tloušťka umožňuje integrální instalaci na ovládací panel, kde mohou být osazeny ve vertikální nebo horizontální poloze.

V porovnání s elektromechanickými spínači mají výrobky řady CKP mnoho výhod, jako zaručený vysoký počet pracovních cyklů (1 milion), jednodušší zapojení a snadnou instalaci.

DAVERS, s.r.o.

Váš spolehlivý partner a dodavatel elektromechanických a elektronických ovládacích a ochranných prvků pro veškerá průmyslová odvětví. 


cz   en   de   ru